O firmie

O firmie 2023-01-23T12:48:01+01:00

DRUKARNIA OPTIMA    Katarzyna i Grzegorz Siewniak

Jako drukarnia działamy na rynku od ponad 20 lat i przez cały czas nieustannie doskonalimy nasz druk i kopiowanie pod każdym względem!

Staramy się być coraz szybsi i dbamy o to by nasze prace były jeszcze lepsze jakościowo. Niezmiernie cieszymy się z każdego nowego klienta i zlecenia. Jako drukarnia pracujemy na własnych urządzeniach i maszynach. Dla klientów głownie z najbliższego otoczenia ale również z terenu całego kraju. Realizujemy zamówienia w możliwie najszybszym terminie bez niepotrzebnie rozdmuchanej administracji i utraty czasu z tym związanej. Spora część usług i ile jest to technicznie możliwe jest realizowana od ręki. Preferujemy płatności gotówkowe, za pomocą kart płatniczych i faktury proformy.

Czy masz kilka kartek czy kilkanaście tysięcy kartek do wydruku lub kopiowania – czy to A4 czy A0 zawsze staramy się dopasować ofertę do klienta aby wszyscy byli zadowoleni!

Przed biurem posiadamy parking na którym możesz spokojnie zaparkować przy naszej lokalizacji nie ma korków i tłoku – można szybko dojechać i zrealizować zlecenie.

Zapraszamy do współpracy! OPTIMA 2023